Dobrodružství Hvězdičky

Víkend Hvězdičky a Martánka se Sárou a Mařenkou
Kdo vydal: Jílek      Kdy: 2018-03-05 22:15:41

Marťánek a Hvězdička strávili víkend se Sárinkou a Mařenkou u babičky a dědy v Trutnově. Užili si sáňkování na posledním sněhu, stavěli venkovní bunkr, hráli si a lezli po stromě.

Vánoce a silvestr 2017
Kdo vydal: Jílek      Kdy: 2018-01-11 13:11:14

Letošní Vánoce a Silvestr strávili Marťánek a Hvězdička se Sárou a Maruškou. Navštívili společně ZOO ve Dvoře Králové nad Labem, krmili zvířátka v lese, užívali si všech radostí Štědrého dne, zajeli se podívat na velký betlém v Třebechovicích...a na Silvestra šli společně na procházku a večer si připili krtečkovým šampáněm...:) Svátky si spolu moc užili!

Marťánek s Hvězdičkou za sněhovými radovánkami 2017
Kdo vydal: Jílek      Kdy: 2017-12-17 09:47:35

Máťa s Majdou se rozhodli,že vezmou každý svého plyšového školkového kamaráda s sebou na víkend do Mladých Buků,aby si společně s nimi užili sněhu.Počasí přálo a celá naše vesmírná posádka přistála do čerstvtého prašánku a tak jsme hned po příjezdu postavili velikého sněhuláka, zalehli do závějí a proběhla taky kolulovačka,která se nevyhnula ani plyšovým bytostem...ty se raděj schovaly na strom.Máťa se ochotně ujal technické stránky hor...seznámení s rolbou a skútrem ,Majda zase pečovala o pohodlí obou plyšáků a průběžně je sušila na topení a tulila se s nimi.Oba společně je pěkně prohnali po kopcích na bobech, na nafukovacím kruhu a projeli se také na bobové dráze.Moc se jim líbil veliký rozsvícený vánoční strom.Když stáli pod ním a viděli nad sebou tisíce světýlek,jako by letěli vesmírem ti dva...Hvězdička s Marťánkem.Chvíli se opravdu proletěli,ale nebojte, vrátili se zpátky.Věříme,že vzpomínkou na hezké zasněžené chvíle budou létat kdykoli budou chtít????protože létání k nim prostě patří.

Hvězdička v Harachově
Kdo vydal: Jílek      Kdy: 2017-11-12 14:05:31

Miška vzala hvězdičku do Harachova. První den jsme se ubytovaly v hotelu. Večer jsme šly na Bouling. Druhý den jsme se vydaly na procházku k Mumlavským vodopádům. Moc se nám líbily. Později jsme si daly oběd a vrátily se zpázky na pokoj. Hvězdičce se  výlet k vodopádům moc líbil.

Hvězdička v ZOO
Kdo vydal: Jílek      Kdy: 2017-11-13 12:23:39

Julinka pozvala hvězdičku k nám domů. Přichystala jí postýlku. Ráno společně posnídaly a dívaly se na pohádky. Odpoledne jsme vyrazili do ZOO Dvůr Králové na akci Týden duchů. Vydlabali jsme si dvě dýně. Natálka a Julinka si je pěkně ozdobily. Hvězdičce se moc líbila zvířata i ostatní vydlabané dýně.

Hvězdička s Marťánek na Plzeňsku
Kdo vydal: Jílek      Kdy: 2017-11-12 13:57:04

Marťánek s hvězdičkou vyrazili v pátek na prodloužený víkend, čekalo je 260 km cesty autem, s cílem Svéradice. Cestu jsme zpestřili dvěma zastávkami, první z nich byla Blatná. V zámeckém parku jsme pozorovali volně pobíhající daňky. Další zastávkou byla největší zřícenina hradu v Česku, Rabí. Poté jsme dorazili do cíle cesty, kde nás čekala sobotní svatební oslava, kterou si děti pořádně užily. Nejdříve nás čekala cesta na zámek Lnáře, kde se konal svatební obřad, poté ta nejzajímavější část pro děti - hostina.

Hvězdička na dni lesní techniky
Kdo vydal: Jílek      Kdy: 2017-10-17 21:32:57

Hvězdička o prázdninách ve Staňkově
Kdo vydal: Jílek      Kdy: 2017-10-09 19:40:02