Uskutečněné akce Hvězdiček

1-20   21-40   41-60   61-80
Divadlo v MŠ
Kdo vydal: Jílek      Kdy: 2017-03-22 18:45:03

Dnešní divadýlko dětem přivezlo do školky jarní pohádku. Ovšem nakonec se z ní vyklubalo málem malé drama. Hlavní postavou totiž byla zlá koza Róza, která odmítala dávat svému hospodáři mléko.Také lhala! Proto ji hospodář ze svého statku vyhnal. Ale koza si z toho nic nedělala a obratem zabrala chaloupku důvěřivému králíčkovi. Z chaloupky ji nedokázal vyhnat ani vlk s medvědem, podařilo se to až odvážné včelce Jůlii, která ale musela použít své žihadlo, protože po dobrém si koza říct nedala.  Róza se nad sebou nakonec zamyslela a slíbila, že se polepší. Vydala se zpátky ke svému hospodáři, který ji nakonec vzal zpátky. Děti během písniček tleskaly do rytmu, odpovídaly na otázky Kašpárka a  nakonec se zapojily do malého tanečku.

VoI

Probouzení skřítka Jarníčka
Kdo vydal: Jílek      Kdy: 2017-03-21 21:45:48

Dnešním dnem jsme za pomocí skřítka Jarníčka, kterého se nám podařilo probudit, uvítali jaro. Snažili jsme se ze všech sil, abychom zdolali všechny úkoly a nástrahy skřítka Zimníčka, který nechtěl svůj trůn opustit. Za odměnu nám skřítek Jarníček poslal pár slunečních paprsků, kterými naznačoval, že zima opravdu odchází.

Karneval na ledě
Kdo vydal: Jílek      Kdy: 2017-03-16 13:26:36

Dnes (16.3.2017) proběhla poslední hodina na ledové ploše zimního stadionu, která byla zasvěcena karnevalu. Většina dětí přišla v krásných kostýmech. Za doprovodu hudby si děti poslední hodinku moc užily.

Za 8hodin, které jsme od ledna do března strávili na ledě, udělala většina dětí obrovský pokrok. Pevně věříme, že v dalším roce navážeme. Bez maminek, tatínků, dědečků, babiček a dalších, kteří nám pomáhali by to skutečně nešlo. Moc děkujeme.

Trošku uvažujeme, zda zkusit inline bruslení. Promyslete wink

Poslední hodina kroužku AJ
Kdo vydal: Jílek      Kdy: 2017-03-03 10:18:31

Včera proběhla poslední hodina kroužku AJ z prvního pololetí. Pro děti paní lektorka připravila zábavnou hodinu, kde nechyběla ani ochutnávka nejrůznějších dobrot.

Karneval v MŠ
Kdo vydal: Jílek      Kdy: 2017-02-27 20:14:59

Dnešní den ve školce byl plný karnevalového dovádění. Užili jsme si spoustu her, soutěží i legrace. Naši sestavu plnou pirátů a pirátek, hasičů, princezen, kočiček apod., doplňovaly i čtyři nádherné Elsy. Společná mini disco show se třídou Marťánků nás velice pobavila. Sladkou tečkou na závěr byla oslava narozenin Lucinky M., která měla pro všechny malé překvapení.

Hudební divadlo
Kdo vydal: Jílek      Kdy: 2017-02-25 15:48:52

V pátek jsme s dětmi navštívili hudební divadlo v ZŠ. Uvítali nás naši kamarádi - zobcová flétna, hoboj, lesní roh, fagot a klarinet. Vyslechli jsme krásnou pohádku o jejich společné cestě do světa, kde mimo jiné pomáhali zachránit princeznu od zlého draka. Jak to v pohádkách bývá, kamarádům se podařilo princeznu zachránit a draka utancovat . Společně jsme se naučili i novou písničku "My muzikanti jdeme do světa" a závěrem si každý mohl vyzkoušel "být dirigentem", někteří dokonce i s novou taktovkou.

Zprávy z bruslení
Kdo vydal: Jílek      Kdy: 2017-02-23 13:40:13

Bruslení na zimním stadionu se nám přehouplo do druhé poloviny a musíme kontatovat, že všechny děti udělaly významný pokrok. I ty nejmenší se již umí pohybovat samostatně po ledě i když třeba jen na krátkou vzdálenost. Čekají nás ještě čtyři hodiny tak je prostor dále se zdokonalovat. Obrovské díky patří všem rodičům, kteří chodí pomáhat. Bez jejich pomoci by si to děti tak neužívaly.

MaJ

1-20   21-40   41-60   61-80