Užitečné informace z MŠ

Pod odkazem registrace k informacím můžete vyplnit el. formulář a při každé novince na webu vám přijde do emailu upozornění.

Omezený provoz MŠ o letních prázdninách 2019

V době letních prázdnin (od 1.7.-25.8.2018) platí omezený provoz všech mateřských škol v Hradci Králové. MŠ v oblasti Malšovice mají střídavě otevřeno dle rozpisu níže. Pokud máte zájem o docházku do jiné MŠ v době, kdy je vaše kmenová uzavřena, musíte přijít k tzv. zápisu na letní prázdniny. Zápis se uskuteční  (mimo MŠ Pohádka-19.6.2019) 13.6.2019 v době od 14:00-17:00hod. v MŠ o kterou máte zájem.

Prázdninový provoz mateřských škol je pro děti, které byly k předškolnímu vzdělávání již přijaty a jejichž rodiče z různých důvodů nemohou čerpat dovolenou v době přerušení provozu jejich „kmenové“ mateřské školy v červenci a srpnu.

Požadované dokumenty k zápisu:

1) Vyplněná žádost o přijetí

2) Kopie evidenčního listu z kmenové MŠ (včetně lékařského potvrzení)

3) doklad totožnosti

Rozpis na letní prázdniny 2019

Zápis pro MŠ Holubova proběhne v budově MŠ Štefcova 1125 (Montessori)!!!

Nabídka témat přednášek pro rodiče pro školní rok v rámci projektu Šblony EU (zdarma)

6. 5.2019 Rozdíl mezi klukem a holkou - Mgr. Soňa Procházková

Pedagogové nahlédnou do zákonitostí vývoje chlapců a dívek a do jejich kontrastů. Porozumí tomu "proč to, co funguje s dívkami, tak nefunguje s chlapci". Díky tomuto náhledu mohou získat představu o tom, co by chlapcům mohlo lépe pomoci udržet pozornost a dívkám lépe překonat smutky. Co chlapce zklidní a dívkám pomůže překonávat úzkost.

Termíny kroužku AJ

Každý čtvrtek vždy od 14.35 hodin. první skupina - začátečníci a 15:15 druhá skupina - pokročilí. V termínech Pohádkového předškoláka proběhne kroužek v úterý ve stejném čase.

Termíny sběru starého papíru (7-8hod., 14:30-16:00hod.)

19.6.2019

Termíny sběru víček (7:20-7:20 ZÁKLADNÍ ŠKOLA)

12.6.2019