Zápis ze schůzky Klubu rodičů a přátel mateřské školy konané dne 17.10.2013

Jana Ježková

Markéta Drahorádová

Eva Kašparová

Program: Předání pokladny Janě Ježkové- KR disponuje na školní rok 2013/2014 částkou 18 700 Kč.

Jedná se o peníze zbylé z minulého roku a vybrané z příspěvků. Maximum peněz bude využito na zážitkové akce pro děti a dárky (Mikuláš, Vánoce). Odhlasovaný příspěvek pro letošní rok činí 400 Kč/dítě/pololetí.

Bruslení, Markéta Drahorádová: KR zajistí rezervaci, poté vyvěsí na nástěnku informací s termínem, kam se můžete zapisovat. Pronájem ledové plochy pro školy je cenově zvýhodněn-platí se 20 Kč z dítě. Využijte tedy ledové plochy a vezměte s sebou známé a kamarády. Děti z MŠ mají bruslení zdarma, sourozenci, kamarádi a dospělí za 20 Kč.

Návrh akcí na rok 2013/2014 :

Bruslení- sledujte nástěnku

Vánoční perníčky listopad 2013-  Lucie Bartošová (školní kuchyňka ZŠ Úprkova)

Návštěva muzea s doprovodným programem pro děti- jaro 2014- Eva Kašparová

Čarodějnický den- pronájem ohniště u Stříbrného rybníka, občerstvení a drobné dárky pro děti zajištěno- duben 2014

Vanda s Standa- zábavné odpoledne na zahradě školky (popř. ve školní tělocvičně), termín bude upřesněn

Návštěva lanového centra v areálu Stříbrný rybník- červen 2014- KR zajistí pronájem, instruktory, občerstvení