Zápis ze schůzky Spolku Klubu rodičů a přátel mateřské školy II, Hradec Králové

Počet přítomných: 10

Zápis provedla: Blanka Černá

Body jednání:

Ke dni 7.10.2015 je 12 nepřihlášených rodičů, oslovit je; 18 rodičů zaplatilo příspěvek.

Domluveno převzetí pokladny paní Markétou Mergancovou.

Na transparentním účtu je aktuálně 26 947,- Kč.

Z příkazů k platbě příspěvků vypustit rodné číslo dítěte jako variabilní symbol, do poznámky uvést jméno dítěte.

Odsouhlaseno zakoupení adventních kalendářů k Mikuláši v hodnotě 20,-Kč na dítě.

Vánoční dárky pořizovat v hodnotě do 100,-Kč na dítě.

Tipy na akce Spolku:  knihovna v Malšovicích, planetárium, dopravní hřiště, bruslení, čarodějnice, lanový park, drakiáda

Nástěnku Spolku využít i pro časově omezené inzeráty (14 dní) velikosti vizitky – typu bazar atd.

Aktualizovat informace na webových stránkách školky (p. Havlíček).

Na akce Spolku zajistit zdravější občerstvení (paní Bulíčková).

Dárky pro předškoláky.

Odsouhlasení členů Rady spolku: předsedkyně Lucie Blehová, účetní Jana Ježková, členové Jitka Mikulková, Markéta Mergancová, Hedvika Bulíčková, David Havlíček, Simona Vyroubalová, Ladislava Hegerová, Zdeněk Bleha, Blanka Černá

Úkoly pro členy rady:

Paní Mikulková zjistí do 15.10. možnost návštěvy knihovny v Malšovicích v listopadu.

Paní Bulíčková zjistí podmínky a cenu Planetária (leden-únor 2016).

Paní Blehová zajistí bruslení (průběžně v zimních měsících).

Paní Bulíčková, Mergancová a pan Havlíček se postarají o pálení čarodějnice na Stříbrném rybníce.

Paní Černá zjistí podmínky a cenu dopravního hřiště, s panem Havlíčkem zjistí možnost přistavení hasičského auta na čarodějnice.