18.11. 2019 od 7:30hod Proběhne vánoční fotografování dětí.

Prosíme rodiče, aby neparkovali před brankou do MŠ na chodníku!!!

Parkováním na chodníku porušujete nejen dopravní předpisy, ale výrazně ohrožujete bezpečí dětí, které navštěvují naši MŠ!!!

Pozvánka na seminář s názvem

"Pomoz mi, abych to dokázal sám"

Věta v titulku je i hlavní motto alternativního vzdělávacího směru zvané Montessori pedagogika. Samostatnost, zodpovědnost, nezávislost a svoboda jsou vlastnosti, které tento alternativní přístup při práci s dětmi rozvíjí u dětí Mateřská škola s prvky Montessori ve Štefcově ulici 1125, HK. Montessori pedagogika staví na tzv. celostním učení. Respektuje tzv. senzitivní fáze učení, kombinuje dobře připravené prostředí pro výuku s tréninkem koncentrace a s dostatečným prostorem pro samostatnou práci dětí. Klíčové je pro děti také dostatečný klid a respektující přístup učitele, který vystupuje jako partner.

Termín semináře: 26.11.2019 (úterý) od 16:30hod.

Místo semináře: MŠ Štefcova 1125, HK (MŠ s prvky Montessori)

Lektorka: Simona Livorová (společnost Montessori ČR)

SOPTÍKOVO LYŽOVÁNÍ 2020

Máte-li zájem, aby se Vaše dítě zúčastnilo kurzu Soptíkovo lyžování ve Skiareálu Olešnice v Orlických horách, zaregistrujte ho prosím na níže uvedeném odkazu.

Pokud byste si s čímkoli nevěděli rady, prosím volejte 604 785 676 nebo 732 989 699. Po správném vyplnění a odeslání přihlášky Vám přijde potvrzovací sms zpráva. Až bude čas pro platbu, pošleme Vám pokyny emailem (pro kurzy v první půlce sezony v letošním roce, pro druhou půlku sezony až po Novém roce). Informace ohledně přípravy dítěte Vám budou také zaslány elektronicky. Registrujte se prosím nejdéle do 15.11.2019

Přihlášení do skupiny MŠ Holubova

Závazná registrace na lyžařský kurz ZDE

Akce na měsíc listopad

8.11., 15.11., 22.11, 29.11. plavání

1.11. divadlo v MŠ Holubova

5.11. zraková prevence

11.11. příjezd sv. Martina

14.11. úvodní "Pohádkový předškolák"

18.11.2019 Vánoční fotografování

26.11. Přednáška pro rodiče - Základní principy montessori pedagogiky

Připomínáme, že od září letošního roku se jako v.s. při platbě školného i stravného používá číslo strávníka přiřazené jídelnou.