Zveřejňujeme materiály, které by Vám mohly pomoci v této náročné době:

Ahoj, já jsem CORONA

Jak překonat strach, úzkost z COVID

Jak pomoci našim dětem porozumnět co se děje

Jak mluvit s dětmi o koronaviru

Abychom se mohli setkávat alespoň ve virtuálním světě, založili jsme stránku na facebooku. Sdílet své fotky, videa, ale i shlédnout jak se baví ostatní můžete

ZDE

Přinášíme další seznam možných aktivit na následující týden s tématem "Ať žijí velikonoce". Snad se vám budou aktivity líbit. Přejeme pěknou zábavu.

Oceníme a zveřejníme když nám pošlete nějaké fotky s texty, jak se aktivity líbily a jak je děti zvládly. Příspěvky zveřejňujte na stráce facebooku ZDE

"Ať žií velikonoce"

Příloha

Přinášíme první seznam možných aktivit na tento týden s tématem "Jarní květiny". Snad se vám budou aktivity líbit. Přejeme pěknou zábavu.

"Jarní květiny"

Rozhodnutí ředitele

Z důvodu ochrany zdraví dětí před virovým onemocněním COVID-19 byl provoz mateřské školy přerušen od 17.3.2020 do odvolání.

Z těchto důvodů, v souladu s ustanovením § 123 odst. 4 zákona č. 561/2004 Sb., školského zákona, ve znění pozdějších předpisů, rozhodl/a ředitel/ředitelka školy:

Rozhodnutí ředitele v plném znění ZDE

Vážení rodiče,

od příštího týdne budeme zde na webu zveřejňovat tipy na aktivity pro vaše děti zaměřené do různých témat. Součástí nabídky aktivit je i možnost vyhodnotit dětem jejich přístup k aktivitě a jejich úspěšnost (první strana). Přejeme hodně zábavy, radosti při společných akvitách i trpělivost. :)

ŽÁDOST O OŠETŘOVNÉ

Vážení rodiče,

potvrzení žádosti o ošetřovné pro dítě do 10 let budeme nadále vystavovat pouze elektronicky. Žádost o vystavení potvrzení zašlete na adresu: plachta@zsuprkova.cz. Doklad vyplníme, potvrdíme a oskenovaný pošleme na Vaši adresu.

Pro děti nad 10 let zatím není možné potvrzení vystavovat, dokud nebude návrh vlády uzákoněn. Návrh vlády počítá se zpětnou platností.

Ing. Jiří Plachta

Na základě par. 3. ods. 2 vyhláčky 14/2005 S.b. o předškolním vzdělávání v platném znění a po dohodě ze zřizovatelem MMHK uzavíráme s okamžitou účinností a do odvolání provoz Mateřských škol ZŠ a MŠ Úprkova.

Potvrzení na očr vydává kalcelář školy.

V případě potřeby kontaktuje kancelář školy:

Ing. Jiří Plachta (plachta@zsuprkova.cz)

Hana Špryňarová (sprynarova@zsuprkova.cz)

tel. 495 262 791

Jídlo je všem odhlášené. Přihlašování stravy (do ukončení karantény) nebude možné přihlásit.

děkujeme za pochopení

Příměstký tábor

Na obsahu (tématu) příměstkého tábora intenzívně pracujeme. ZDE je možné stáhnout přihlášku včetně všech podrobností.

Provoz o letních prázdninách 2020

V době letních prázdnin (od 1.7.-21.8.2020) platí omezený provoz všech mateřských škol v Hradci Králové. MŠ v oblasti Malšovice mají střídavě otevřeno dle rozpisu níže. Pokud máte zájem o docházku do jiné MŠ v době, kdy je vaše kmenová uzavřena, musíte přijít k tzv. zápisu na letní prázdniny. Zápis se uskuteční 11.6.2020 v době od 14:00-17:00hod. v MŠ o kterou máte zájem.

Prázdninový provoz mateřských škol je pro děti, které byly k předškolnímu vzdělávání již přijaty a jejichž rodiče z různých důvodů nemohou čerpat dovolenou v době přerušení provozu jejich „kmenové“ mateřské školy v červenci a srpnu.