Zápis do MŠ v letošním roce 2019

Blíží se doba zápisů do mateřkých škol a proto vám přinášíme první informace jak budou v letošním roce zápisy organizovány. Ideální je v první fázy využít tzv. elektronický předázpis.

Elektronický předzápis Vám velmi urychlí a usnadní zápis Vašeho dítěte do mateřské školy.

Ještě před termínem řádného zápisu si z pohodlí domova vyplníte elektronickou žádost a tím své dítě "předzapíšete" do MŠ.

Údaje z této žádosti jsou ihned odeslány do účtu MŠ a na Vás je pouze si vyplněnou žádost vytiskout a navštívit s ní lékaře ohledně potvrzení.

Poté už bude zbývat poslední krok a to dostavit se v den řádného zápisu do MŠ. Tím, že MŠ bude mít potřebné údaje již k dispozici, celý proces zápisu Vašeho dítěte bude zkrácen na minimum.

Také, pokud to MŠ využije, zde bude nabídka rezervace času, takže si budete moci zvolit, kdy přesně k řádnému zápisu přijdete.

Veškeré Vámi vyplněné údaje jsou přímo předávány MŠ v zašifrované podobě a nikdo jiný kromě MŠ k nim nemá přístup.

Věříme, že aplikace elektronický předzápis Vám usnadní zápis do MŠ.

Den otevřených dveří proběhně MŠ Štefcova (s prvky Montessori) 29.4.2019 10:30-11:15hod. + 15-16:00hod.

Co nás čeká v dubnu

1.4. Přednáška pro rodiče - MŠ Holubova

2./3.4. kroužek AJ

4.4. plavání

9.4. focení

9./10.4. kroužek AJ

11.4. Plavání + Pohádkový předškolák+Divadlo v MŠ Holubova (pro neplavající děti)

16./17.4. Kroužek AJ

23./24.4. Kroužek AJ

25.4. Plavání

29.4. Den otevřených dveří

Omezený provoz MŠ o letních prázdninách 2019

V době letních prázdnin (od 1.7.-25.8.2018) platí omezený provoz všech mateřských škol v Hradci Králové. MŠ v oblasti Malšovice mají střídavě otevřeno dle rozpisu níže. Pokud máte zájem o docházku do jiné MŠ v době, kdy je vaše kmenová uzavřena, musíte přijít k tzv. zápisu na letní prázdniny. Zápis se uskuteční  (mimo MŠ Pohádka-19.6.2019) 13.6.2019 v době od 14:00-17:00hod. v MŠ o kterou máte zájem.

Prázdninový provoz mateřských škol je pro děti, které byly k předškolnímu vzdělávání již přijaty a jejichž rodiče z různých důvodů nemohou čerpat dovolenou v době přerušení provozu jejich „kmenové“ mateřské školy v červenci a srpnu.

Požadované dokumenty k zápisu:

1) Vyplněná žádost o přijetí

2) Kopie evidenčního listu z kmenové MŠ (včetně lékařského potvrzení)

3) doklad totožnosti

Rozpis na letní prázdniny 2019

Zápis pro MŠ Holubova proběhne v budově MŠ Štefcova 1125 (Montessori)!!!

Plavání na druhé pololetí

Čtvrtek 10:00-10:45

4/4, 11/4, 25/4, 2/5, 9/5, 16/5, 23/5, 13/6/2019

Připomínáme všem zákonným zástupcům, že je možné aktivovat si zasílání upozornění při zveřejnění nových informací na webu MŠ. Stačí vyplnit formulář na