Potvrzení na odpočet z daní bude připraveno od 10.2. Vystavuje kancelář školy.

Informace k lyžařskému kurzu

Odjezd v 7:10hod. od MŠ Štefcova!

Autobus nebude zajíždět před budovu!!! Zastaví v ulici Mrštíkova hned vedle zahrady MŠ (NA HLAVNÍ SILNICI za křižovatkou).

Sraz 7:05hod.!!!

Můžete také nastoupit u MŠ Holubova 6:55hod.

Prosíme dávejte dětem pouze malá balení sušenek. Bohatě stačí např. jeden Brumík.

Vracíme se na oběd kolem 12:00hod.

Provoz o letních prázdninách 2020

V době letních prázdnin (od 1.7.-21.8.2020) platí omezený provoz všech mateřských škol v Hradci Králové. MŠ v oblasti Malšovice mají střídavě otevřeno dle rozpisu níže. Pokud máte zájem o docházku do jiné MŠ v době, kdy je vaše kmenová uzavřena, musíte přijít k tzv. zápisu na letní prázdniny. Zápis se uskuteční 11.6.2020 v době od 14:00-17:00hod. v MŠ o kterou máte zájem.

Prázdninový provoz mateřských škol je pro děti, které byly k předškolnímu vzdělávání již přijaty a jejichž rodiče z různých důvodů nemohou čerpat dovolenou v době přerušení provozu jejich „kmenové“ mateřské školy v červenci a srpnu.

Akce na měsíc Leden

2.-3.1. omezený provoz

7.1. Příchod tří králů - tříkrálová sbírka - oblastní charita (prosíme rodiče, zda by nedali dětem nějaké drobné)

8.1. sběr PET víček