DATABÁZE ABSOLVENTŮ










školní rok 2008/2009 - 9. A



Třída: 9. A
Třídní učitel: Mgr. Rachotová Markéta
Počet žáků celkem: 21 z toho chlapců: 10 dívek: 11


Číslo Jméno Příjmení Číslo Jméno Příjmení
1. CHROUST HYNEK 12. HLADÍKOVÁ JANA
2. JELÍNEK JAKUB 13. HOLAKOVSKÁ LUCIE
3. KREJCAR LUKÁŠ 14. HRUBEŠOVÁ KRISTÝNA
4. KRTIČKA TOMÁŠ 15. JANÁČKOVÁ VERONIKA
5. MARTSYNYUK OLEKSANDR 16. JANEČKOVÁ KLÁRA
6. NEBESKÝ MARTIN 17. KAPLANOVÁ MIROSLAVA
7. PAVLATA MATĚJ 18. KARAFIÁTOVÁ LENKA
8. ŠEVČÍK MARTIN 19. RŮŽIČKOVÁ GABRIELA
9. VLČEK MAREK 20. SOVOVÁ MIROSLAVA
10. VYNNYK LIBOR 21. ZADROBÍLKOVÁ ADÉLA
11. ČÍŽKOVÁ PETRA


Třída 9. A


školní rok 2008/2009 - 9. B


Třída: 9. B
Třídní učitel: Mgr. Soldánová Dáša
Počet žáků celkem: 20 z toho chlapců: 11 dívek: 9




Číslo Jméno Příjmení Číslo Jméno Příjmení
1. BROUČEK VÍT 11. ZATLOUKAL MIROSLAV
2. HORÁK ADAM 12. BAKEŠOVÁ KATEŘINA
3. HÓTA JAN 13. KNEIFLOVÁ ANETA
4. MATUŠKA TOMÁŠ 14. KOŠŤÁLOVÁ KRISTÝNA
5. NĚMEČEK VOJTĚCH 15. KOULOVÁ LENKA
6. NOVOSAD JAKUB 16. KULIČKOVÁ KATEŘINA
7. OCHOTNÝ PAVEL 17. NEUBAUEROVÁ RENATA
8. TŮMA PAVEL 18. TŘÍSKOVÁ MICHAELA
9. VALTER ADAM 19. VÍTOVÁ LUCIE
10. VLČEK DANIEL 20. ZBIROVSKÁ ANNA


Třída 9. B

školní rok 2007/2008 - 9. A



Třída: 9. A
Třídní učitel: Mgr. Zlámalíková Zuzana
Počet žáků celkem: 24 z toho chlapců: 14 dívek: 10


Číslo Jméno Příjmení Číslo Jméno Příjmení
1. BERNARD MAREK 13. VOKŘÁL PAVEL
2. ČERNOVSKÝ PATRICK 14. BÍLÁ KATEŘINA
3. ČERNÝ MARTIN 15. ČESÁKOVÁ MICHAELA
4. ERBEN MICHAL 16. KŘEMENÁKOVÁ PETRA
5. HAJDUCH PAVEL 17. LINHARTOVÁ BARBORA
6. HOLUBEC ONDŘEJ 18. MAZÁNIKOVÁ DIANA
7. HORÁČEK DAVID 19. MOTLOVÁ DENISA
8. PACLÍK JAN 20. PAULÍČKOVÁ KRISTÝNA
9. KŘIKAVA MARTIN 21. PLECHÁČKOVÁ KATEŘINA
10. MAŇÁK MATĚJ 22. URBANOVÁ TING TING
11. MAREK KAREL 23. HOLÝ PETR
12. PAVEL MICHAL 24. ZICHOVÁ TEREZA


Třída 9. A


školní rok 2007/2008 - 9. B


Třída: 9. B
Třídní učitel: Mgr. Marečková Jitka
Počet žáků celkem: 21 z toho chlapců: 14 dívek: 7




Číslo Jméno Příjmení Číslo Jméno Příjmení
1. HOSTINSKÝ PATRIK 12. BOHÁČOVÁ HANA
2. JALŮVKA PETR 13. ČÍŽKOVÁ DARINA
3. KREJČÍ TOMÁŠ 14. LÁNOVÁ NIKOLA
4. NGUYEN CONG MANH 15. POLÁČKOVÁ NIKOLA
5. PLAŠIL PAVEL 16. VOŠOUSTOVÁ BÁRA
6. RUMPELA JAN 17. ZINKEOVÁ ŽANETA
7. RŮŽIČKA JAKUB 18. ZUMROVÁ MICHAELA
8. ŘÍHA RADEK 19. BRINDA PETR
9. ŠTRAIT FRANTIŠEK 20. PATKAŇ TOMÁŠ
10. VODIČKA MARTIN 21. HOLUBOVSKÝ ZBYNĚK
11. VOLÁR JAN


Třída 9. B

školní rok 2006/2007 - 9. A



Třída: 9. A
Třídní učitel: Mgr. Švajdlerová Petra
Počet žáků celkem: 26 z toho chlapců: 13 dívek: 13


Číslo Jméno Příjmení Číslo Jméno Příjmení
1. DUBSKÝ ONDŘEJ 14. BRENDLOVÁ ELLEN
2. CHMELAŘ PETR 15. FIALOVÁ KAROLÍNA
3. KAŇKA TOMÁŠ 16. HLAVATÁ LUCIE
4. KAŠPAR ZDENĚK 17. KLČOVÁ KATEŘINA
5. MODER MARTIN 18. KOULOVÁ KATEŘINA
6. MOHRMANN PAVEL 19. NĚMCOVÁ ŠÁRKA
7. NOŽIČKA BŘETISLAV 20. PRŠALOVÁ ANETA
8. PACLÍK JAN 21. VÍTOVÁ MICHAELA
9. PAVLATA JAN 22. ŽÍDKOVÁ ŽANETA
10. PAZDERKA TOMÁŠ 23. RYBÁŘOVÁ VERONIKA
11. ROUBAL MARTIN 24. POKORNÁ KRISTÝNA
12. SCHMIED JAKUB 25. PRŠALOVÁ ANETA
13. RAFAEL VLADIMÍR 26. ŘÍHOVÁ PAVLA


Třída 9. A


školní rok 2006/2007 - 9. B


Třída: 9. B
Třídní učitel: Mgr. Svatošová Alena
Počet žáků celkem: 24 z toho chlapců: 13 dívek: 11




Číslo Jméno Příjmení Číslo Jméno Příjmení
1. BÍLÝ JAKUB 13. KOHOUTOVÁ MICHAELA
2. DRÁBEK JAKUB 14. MACHÁČKOVÁ TEREZA
3. DŘEVO VÁCLAV 15. MARKOVÁ GABRIELA
4. FRIDRICH JAKUB 16. MATYÁŠOVÁ KLÁRA
5. GÜMPL ONDŘEJ 17. MEDKOVÁ MICHAELA
6. KLUKA MICHAL 18. NÁDVORNÍKOVÁ ROZÁLIE
7. LANGER LUKÁŠ 19. VEJSOVÁ ANNA
8. MATOUŠEK PETR 20. ŽALOUDKOVÁ PETRA
9. REJMAN ZBYŠEK 21. FILIPI LUKÁŠ
10. DVOŘÁČKOVÁ MICHAELA 22. BRAMBORA MARTIN
11. KADLECOVÁ KATEŘINA 23. HRADIL JAKUB
12. KALOUSKOVÁ MARTINA 24. PINTNER ROBIN


Třída 9. B

školní rok 2005/2006 - 9. A


Třída: 9. A
Třídní učitel: Mgr. Vojtková Iva
Počet žáků celkem: 26 z toho chlapců: 11 dívek: 15




Číslo Jméno Příjmení Číslo Jméno Příjmení
1. KAŠPAR PETR 14. JANDOVÁ VERONIKA
2. KOŠŤÁL LUKÁŠ 15. KOMÁRKOVÁ ELIŠKA
3. KREJČÍ DAVID 16. KRÁLOVÁ ANDREA
4. KVAPIL DAVID 17. KUKÁKOVÁ PETRA
5. LIBŘICKÝ STANISLAV 18. LINHARTOVÁ MARTINA
6. MOJŽÍŠ JAKUB 19. MACHALICKÁ ADÉLA
7. NEUBAUER PETR 20. MRÁZKOVÁ LUCIE
8. NOVOTNÝ MATĚJ 21. OUTLÁ MARTINA
9. REJHA DANIEL 22. SIDOROVÁ EDITA
10. TLUSTÝ JAKUB 23. SMOTLACHOVÁ IVA
11. ŽOČEK LUKÁŠ 24. ŠRÁMKOVÁ TEREZA
12. HUCLOVÁ DANIELA 25. TENGLEROVÁ MARTINA
13. JANDOVÁ RENÁTA 26. VÍTKOVÁ ANDREA


Třída 9. A

školní rok 2005/2006 - 9. B


Třída: 9. B
Třídní učitel: Mgr. Jana Piskáčková
Počet žáků celkem: 27 z toho chlapců: 14 dívek: 13




Číslo Jméno Příjmení Číslo Jméno Příjmení
1. BLÁHA JAN 15. FIEDLEROVÁ IVA
2. ČERNÝ MICHAL 16. FIŠEROVÁ IVETA
3. HAVEL ALEŠ 17. CHMELAŘOVÁ VERONIKA
4. HENEBERG JAN 18. KAVANOVÁ SABINA
5. CHARVÁT DAVID 19. KOPECKÁ LUCIE
6. KAMENÍK PATRIK 20. MENTLÍKOVÁ MARTINA
7. KAZDA JAN 21. MORAVCOVÁ ZUZANA
8. KOUŘIL MARTIN 22. OKLEPKOVÁ ZUZANA
9. NIKL MILAN 23. TYLŠOVÁ RŮŽENA
10. PAVEL TOMÁŠ 24. SKALICKÁ MICHAELA
11. ŽÁK KAMIL 25. KVASNIČKOVÁ BARBORA
12. ŽITEK JAKUB 26. PRIHARA MATĚJ
13. ANDRUSIVOVÁ PETRA 27. SEDLÁČEK LUKÁŠ
14. DONÁTOVÁ ANETA


Třída 9. B