4.B na škole v přírodě


1. den (Matěj Košek)
Dneska jsme jeli na školu v přírodě. Vlak měl zpoždění a měl jet v 9:26. Dorazili jsme na Malou Skálu a odtamtud jsme šli do hotelu Kavka. Na pokoji jsem s Jindrou, Standou a Tomem. K obědu byla polévka nudlová a kuře na paprice. Pak jsme šli na výlet do skal. Když jsme se vrátili, mohli jsme hrát i vybiku. Potom byla večeře. K večeři bylo maso s rýží a omáčkou a dělali jsme nějaké aktivity.

2. den (Lucie Mazurová)
Budíček byl v 7:00, ale mě se moc vstávat nechtělo. Když jsem se probrala, převlékla a vyčistila si zuby, tak jsme šli v 8:00 na snídani. Já jsem měla tři kousky buchty a čaj (ta buchta byla super). Pak jsme šli na celý den na túru! K obědu byl řízek v chlebu.  Pak jsme šli na Vranov (zřícenina hradu) a pak na Frýdštejn (také zřícenina hradu). Celkem to bylo 6,9 km. K  večeři byli špagety boloňéze. Na Frýdštejně se natáčela pohádka princezna Jasněnka a létající švec. Po večeři jsme hledali poklad. Nemohli jsem ho najít, ale pak jsem ho našla, všichni Lucemburkové byli nadšení. Byly to čokoládové mince! PS: Těším se na zítřek, až budeme za kněžny a rytíře.

3. den (Karolína Jedličková)
Dnes jsem měli budíček v 7:00. Měli jsme různý aktivity – vyšívání, balónky, vyráběly jsme pro kluky kytky a pečeť. Pak jsme se šli převléknout do kostýmů a byl rytířský turnaj. V noci byla noční hra.

4. den (Sára Hanousková)
Dnes jsme měli budíček v 7:10. Jeli jsme vlakem, poté pěšky do dílny šperků a do muzea. Kačka hrála na babu a narazila si záda a hlavu. Jeli jsme na koloběžkách kromě Kačky a Petry. Já jsem si sedřela koleno, ale dojela jsem a teď píši deník. Zítra už jedeme domů.