Informace o výuce od pondělí 30. listopadu 2020

Od pondělí 30. listopadu budou prezenčně navštěvovat školu žáci 1. – 5. tříd a žáci 9. tříd.

V pondělí 30. listopadu 2020 přijdou do školy současně s 1. stupněm a deváťáky i žáci 6.A, 7.A, 8.A.

Následující týden od 7. prosince přijdou do školy současně s 1. stupněm a deváťáky i žáci 6.B, 7.B, 8.B.

Pravidlo střídání žáků 6. – 8. tříd:

• „Áčka“, chodí do školy liché týdny.
  • „Béčka“ chodí do školy sudé týdny.

Žáci, kteří jsou ve škole, se učí prezenčně dle platného rozvrhu od 1. září 2020. Žáci, kteří nejsou ve škole, se učí distančně – platí „žlutý rozvrh“ pro on-line hodiny a zasílání učiva do Google Classroom pro distanční výuku.

Dle doporučení MŠMT by se jednotlivé kolektivy tříd neměly míchat, tedy:

• Školní klub pro 4. a 5. třídy nebude z kapacitních důvodů fungovat.
  • Školní družina pro 1., 2. a 3. třídy fungovat bude. Každá třída jako samostatné oddělení.

Vstupy do školy:

• 1. – 4. třídy vchodem u šaten (nádvoří školy)
  • 5. – 9. třídy vchodem ze hřiště

Poznámka:

Z důvodu společných šaten bude 9.A a 5.C vstupovat do školy v čase od 7.55 do 8.00 vchodem u šaten (nádvoří školy), kde si je vyzvedne vyučující, který v dané třídě učí 1. vyučovací hodinu.

Školní jídelna:

1. – 5. třídy + 9. třídy budou mít od pondělí 30. 11. přihlášené obědy. Ostatní žáci tj. 6. – 8. ročníky si je musí samostatně přihlásit.

Jednotlivé třídy chodí na oběd ve stanovený čas, zpravidla v rámci vyučování. Výuka končí dle platného rozvrhu.

Obědy do jídlonosičů se vydávají od 10.30 do 11.00 hodin.

Konkrétní informace o jednotlivých třídách sdělí třídní učitelé.