Oblastní kolo pIšQworky 2022

V letošním školním roce jsme se opět po dvou letech sešli prezenčně na Biskupském gymnáziu a zúčastnili jsme se oblastního turnaje v piškvorkách. Díky změně a úpravě pravidel jsme letos sestavily dva školní týmy – Úprkovy křížky a Úprkova kolečka a naplnili jsme tak i heslo letošního ročníku – kraluj křížkům a opanuj kolečka. Napětí by se mnohdy dalo i krájet, duely trvaly i 45 minut a oba týmy bojovaly, co jim síly stačily. Osud a los tomu chtěly tak, že se oba naše týmy setkaly už v semifinále. V konečném pořadí obsadila Úprkova kolečka 4. místo a Úprkovy křížky 2. místo, kdy se kluci „rvali“ až do konce a nakonec rozhodla náhoda – hod mincí. Nicméně oba dva týmy postupují do krajského kola. Děkujeme, že nám držíte palce.