Okresní kolo ČEPS Cup – Předměřice n. L.


V pondělí 14.11.2022 jsme se s žáky pátých tříd vypravili do Předměřic nad Labem, kde proběhlo okresní kolo ČEPS Cupu. ČEPS Cup má dívčí a chlapeckou kategorii a v tomto ročníku se ho účastní přes tisíc týmů z celé republiky. Chlapecký tým byl složen z mladých a zapálených florbalistů 5.A a 5.B, nechyběli však ani podporující fanoušci.

Zápas zahájila první trojka složená z Lukáše Pokoráka, Václava Michaličky a Kryštofa Zajíčka, na to navázala trojice Matyáše Fialy, Františka Bohdaneckého a Erika Kroupy a celé to završilo trio Tomáše Koška, Matěje Koška a Jindřicha Fryše. Záda všem kryl vynikající brankář David Račák.

Kluci nám fanouškům přichystali skvělou podívanou, ze skupiny postoupili na 1. místě, ale po nezdarech v semifinále a souboji o 3. místo jsme se umístili na 4. místě.

Kluci, děkujeme! 

Autoři textu: Adéla Janišová a Josef Voda