Organizace výuky v době od 12. října do 23. října 2020

Žáci 1. až 5. ročníků se vzdělávají prezenčně dle standardního rozvrhu. Jejich výuka probíhá beze změn, včetně školní družiny a školního klubu.

Týden od 12.10. – 16.10. 2020

1. Prezenční výuka

Žáci šestých a osmých ročníků tedy 6.A; 6.B; 8.A; 8.B budou chodit do školy.

Výuka těchto tříd bude probíhat beze změn dle platného rozvrhu.

2. Distanční výuka

Žáci sedmých a devátých ročníků tedy 7.A; 7.B; 9.A; 9.B se budou učit doma. On-line hodiny budou probíhat dle stanoveného rozvrhu pro distanční výuku (žlutá políčka v rozvrhu). Na ostatní hodiny (bílá políčka) bude zadaná samostatná práce v prostředí Google Classroom. Účast žáků na distanční výuce je povinná. Omlouvání žáků na distanční výuce probíhá běžným způsobem.

3. Stravování

Žáci na distanční výuce mají nárok odebrat si oběd. Na oběd mohou přijít v době, kdy podle stálého rozvrhu běžně chodí do školní jídelny. Případně si mohou obědy odhlásit. Výdej obědů do jídlonosičů probíhá v době od 11.00 – 11.15 bočním vchodem.

Týden od 19.10. – 23.10. 2020

1. Prezenční výuka

Žáci sedmých a devátých ročníků tedy 7.A; 7.B; 9.A; 9.B budou chodit do školy.

Výuka těchto tříd bude probíhat beze změn dle platného rozvrhu.

2. Distanční výuka

Žáci šestých a osmých ročníků tedy 6.A; 6.B; 8.A; 8.B. se budou učit doma. On-line hodiny budou probíhat dle stanoveného rozvrhu pro distanční výuku (žlutá políčka v rozvrhu). Na ostatní hodiny (bílá políčka) bude zadaná samostatná práce v prostředí Google Classroom. Účast žáků na distanční výuce je povinná. Omlouvání žáků na distanční výuce probíhá běžným způsobem.

3. Stravování

Aktuální rozvrhy zde