Spaní ve škole 3.C


Na přespání ve škole jsme se s dětmi ze 3.C sešli v podvečerních 18 hodin, kdy jsme se společně vydali na pátrací stezku v přírodě podél řeky Orlice. Děti na stezce postupovaly podle krepových fáborků a hledaly ukryté značky. Děti, které zrovna nebyly na dobrodružné stezce divočinou, si mohly vyzkoušet střelbu ze vzduchovky. Jakmile se všechny skupinky vrátily a u střelby vystřídaly, usedlo se k připravenému občerstvení. Na závěr společného dne se rozdělal oheň, který zahřál a večer ozářil svým přátelským světlem. Jakmile na děti padla únava, rozbalily si karimatky a spacáky, aby byly připravené k spánku v pohodlí jejich třídy. Aby se dětem dobře usínalo, byla jim přečtena pohádka na dobrou noc.

Akci zorganizoval pan učitel Petr Skořepa.

Pomocníci: Johan Jirka a Jana Hrušková