ŠVP – první den


Dnešní první den na škole v přírodě bych zasvěcen poznávání areálu a okolní krajiny. Místní lesy byly vyhlášené. Bohužel kůrovec je téměř všechny zničil. :(. Našli jsme pouze holé paseky. Počasí bylo celý den aprílové tak by se zdálo, že zahájení neproběhlo úplně šťastně. Přesto vše panovala velká pohoda a i přes 8km které jsme v kopcovitém terénu absolvovali se děti vrátily plné sil na další dovádění. Po večerce nás čekalo skutečné zahájení v podobě aktivace hvězdné brány.

Někteří posílají vzkazy:

Zdravíme maminky a ať jsou doma v pohodě a ať si týden bez nás parádně užijete. Adam.

Maminko, užij si práci a miluju tě. Elza

Přejeme vám, aby vám nebylo bez nás smutno. Danik

Babičce a dědovi: mám vás moc ráda a na švp si to uživám. Janička

Do školky: milí kamarádi, užjte si to ve školce, my si to tu parádně užíváme. Jana

Kamarádům: ať vám chutná jídlo a daří se vám dobře. Justy

Paní kuchaře do MŠ: milá paní kuchařko, mám vás moc ráda a dobře tu vaří.