Talentmánie ŠD 2022


Dne 25.2. se v naší družině konala Talentmánie.

Každý měl tak prostor pro libovolné vyjádření svého talentu. Někdo zvolil hudební nástroj, jiný zpěv, tanec, sport či dokonce divadelní scénku.

V 1. a 2. oddělení první místo získal Richard Kroupa, který porotu a diváky učaroval svou hrou na bicí. Místo druhé získala Vendulka Čukanová, která předvedla skvělý pěvecký výkon a na místě třetím se umístila Klárka Kroupová, která ukázala precizní hru na housle.

Ve 3.-5. oddělení bylo odkryto mnoho velkých talentů. Na plné čáře zvítězil sladěný pěvecký duet Davida Nečase s Aničkou Chmelovou. Z důvodu velkého počtu nevšedních a jedinečných talentů, nemohlo druhé místo připadnout pouze jedinému žákovi, a proto se jich o druhou příčku dělí hned několik. Druhé místo obsadily Viky Střítecká se Zuzkou Holoubkovou, které předvedly přesvědčivý herecký výkon v divadelní scénce. Též byl oceněn Marek Mastík se svou jedinečnou písní na harmoniku a Anetka Wolfová s Elenkou Špačkovou, jež oslnily svým tanečním duetem. Třetí místo získal sportovec Denis Cvejna, který nám ukázal taje bojového umění karate.

Všechna první tři místa byla hodnotně oceněna, avšak jelikož vystupování před porotou a diváky vyžaduje značnou odvahu, sladce byli odměněni všichni zúčastnění žáci.

Autor článku: Johan Jirka