Výlet do ZOO Praha


Na dnešní den jsme si objednali perfektní počasí a mohli jsme tak s úsměvy na tvářích vyrazit do pražské ZOO. :o) Cestou nám pan řidič pustil pohádku, a tak nám jízda krásně utekla. Když jsme vystoupili z autobusu, posilnili jsme se svačinkou a pitím ze školky a nic nám nebránilo vydat se směr ZOO. Viděli jsme mnoho krásných zvířat – lední medvědy, lemury, klokany, supy, pelikány, gorily, tygry a mnoho dalších. Přesně v poledne jsme v restauraci Gaston poobědvali a osvěžili se vychlazenou vodou. Poté jsme si stihli prohlédnout ještě další zvířata, ale nejvíce nás okouzlili tučňáci, kteří se ve vodě pěkně předváděli. :o) Cestu domů si někteří „proložili“ spánkem.:o) A není divu – děti statečně zvládly ujít pěkný kus cesty a věřte, že v tomto počasí to bylo opravdu náročné.

Monika Zámečníková