Novinky Mateřské školy Holubova

Elektronický předzápis
Kdo vydal: Jílek      Kdy: 2019-04-03 12:21:50

Blíží se doba zápisů do mateřkých škol a proto vám přinášíme první informace jak budou v letošním roce zápisy organizovány. Ideální je v první fázy využít tzv. elektronický předázpis.

Elektronický předzápis Vám velmi urychlí a usnadní zápis Vašeho dítěte do mateřské školy.

Ještě před termínem řádného zápisu si z pohodlí domova vyplníte elektronickou žádost a tím své dítě "předzapíšete" do MŠ.

Údaje z této žádosti jsou ihned odeslány do účtu MŠ a na Vás je pouze si vyplněnou žádost vytiskout a navštívit s ní lékaře ohledně potvrzení.

Poté už bude zbývat poslední krok a to dostavit se v den řádného zápisu do MŠ. Tím, že MŠ bude mít potřebné údaje již k dispozici, celý proces zápisu Vašeho dítěte bude zkrácen na minimum.

Také, pokud to MŠ využije, zde bude nabídka rezervace času, takže si budete moci zvolit, kdy přesně k řádnému zápisu přijdete.

Veškeré Vámi vyplněné údaje jsou přímo předávány MŠ v zašifrované podobě a nikdo jiný kromě MŠ k nim nemá přístup.

Věříme, že aplikace elektronický předzápis Vám usnadní zápis do MŠ.

Nabídka tábora ZŠ
Kdo vydal: Jílek      Kdy: 2019-03-29 12:47:59

Den otevřených dveří v MŠ Holubova
Kdo vydal: Jílek      Kdy: 2019-02-25 07:45:51

Den otevřených dveří proběhne MŠ Holubova 30.4.2019 10:30-11:15hod. + 15-16:00hod.