Novinky Mateřské školy Holubova

Kdo vydal: Martin Jílek      Kdy: 2020-04-08 09:13:14

Aktivity na tento týden-velikonoce
Kdo vydal: Martin Jílek      Kdy: 2020-04-05 10:06:45

Přinášíme další seznam možných aktivit na následující týden s tématem "Ať žijí velikonoce". Snad se vám budou aktivity líbit. Přejeme pěknou zábavu.

Oceníme a zveřejníme když nám pošlete nějaké fotky s texty, jak se aktivity líbily a jak je děti zvládly. Příspěvky zveřejňujte na stráce facebooku ZDE

"Ať žií velikonoce"

Příloha - Tradice

Sdílení na facebooku
Kdo vydal: Jílek      Kdy: 2020-04-01 15:24:37

Abychom se mohli setkávat alespoň ve virtuálním světě, založili jsme stránku na facebooku. Sdílet své fotky, videa, ale i shlédnout jak se baví ostatní můžete

Rozhodnutí o úplatě
Kdo vydal: Jílek      Kdy: 2020-03-26 10:15:44

Rozhodnutí ředitele

Z důvodu ochrany zdraví dětí před virovým onemocněním COVID-19 byl provoz mateřské školy přerušen od 17.3.2020 do odvolání.

Z těchto důvodů, v souladu s ustanovením § 123 odst. 4 zákona č. 561/2004 Sb., školského zákona, ve znění pozdějších předpisů, rozhodl/a ředitel/ředitelka školy:

• za měsíc březen 2020 je úplata za předškolní vzdělávání stanovena ve výši 250 Kč
  • pokud bude provoz mateřské školy přerušen i v dalších celých měsících, jsou zákonní zástupci dětí, přijatých k předškolnímu vzdělávání v mateřské škole od úplaty osvobozeni do doby obnovení provozu

Rozhodnutí ředitele v plném znění ZDE

Školka online
Kdo vydal: Martin Jílek      Kdy: 2020-03-25 11:44:47

Vážení rodiče,

od příštího týdne budeme zde na webu zveřejňovat tipy na aktivity pro vaše děti zaměřené do různých témat. Součástí nabídky aktivit je i možnost vyhodnotit dětem jejich přístup k aktivitě a jejich úspěšnost (první strana). Přejeme hodně zábavy, radosti při společných akvitách i trpělivost. :)

Žádost o ošetřovné
Kdo vydal: Dagmar Chroboková      Kdy: 2020-03-25 18:55:32

ŽÁDOST O OŠETŘOVNÉ

Vážení rodiče,

potvrzení žádosti o ošetřovné pro dítě do 10 let budeme nadále vystavovat pouze elektronicky. Žádost o vystavení potvrzení zašlete na adresu: plachta@zsuprkova.cz. Doklad vyplníme, potvrdíme a oskenovaný pošleme na Vaši adresu.

Pro děti nad 10 let zatím není možné potvrzení vystavovat, dokud nebude návrh vlády uzákoněn. Návrh vlády počítá se zpětnou platností.

Ing. Jiří Plachta

Na základě par. 3. ods. 2 vyhláčky 14/2005 S.b. o předškolním vzdělávání v platném znění a po dohodě ze zřizovatelem MMHK uzavíráme s okamžitou účinností a do odvolání provoz Mateřských škol ZŠ a MŠ Úprkova.

Potvrzení na očr vydává kalcelář školy.

V případě potřeby kontaktuje kancelář školy:

Ing. Jiří Plachta (plachta@zsuprkova.cz)

Hana Špryňarová (sprynarova@zsuprkova.cz)

tel. 495 262 791

Jídlo je všem odhlášené. Přihlašování stravy (do ukončení karantény) nebude možné přihlásit.

děkujeme za pochopení

Holoubkův příměstský tábor
Kdo vydal: Martin Jílek      Kdy: 2020-02-19 09:47:11

Na obsahu (tématu) příměstkého tábora intenzívně pracujeme. ZDE je možné stáhnout přihlášku včetně všech podrobností.