Lyžařský výcvik

Dobrý den, vážení rodiče,

v nadcházejícím školním roce 2024/25 se pro žáky 7. ročníků uskuteční lyžařský kurz v Alpách.

Termín: 8.12. – 13.12.2024

(odjezd 8.12. NEDĚLE ráno, návrat  PÁTEK 13.12. brzy ráno cca 2.- 4. hodina

Cena zájezdu:

10 400 Kč

(dopravu busem po celou dobu akce, ubytování na 4 noci s polopenzí, skipas na 4 dni, 5x obědový balíček, cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku)

Prosím všechny rodiče, aby vyplnili svoje závazné vyjádření k účasti svého dítěte. Vyplní všichni, i ti, co se nezúčastní. Děkuji.

Závazné vyjádření (rozklikněte odkaz): https://forms.gle/xpMdALrNBPvGJLo17

Nachystali jsme pro žáky 4denní lyžování nedaleko rakouského Lienzu.

Vítání jsou všichni lyžaři – jak začátečníci, tak závodníci. Snowboard je dobrovolný, ale jen pro žáky, kteří již jezdí. Budeme moc rádi, když ho ale necháte doma.

Bydlení je zajištěno v hotelu Margarethenbad, odkud nás bude denně vozit autobus do lyžařských středisek v okolí (Zettersfeld, Ankogel, Matrei, Mölltaler Gletcher,…). Strava zajištěna formou polopenze na hotelu, obědy a poslední večeře formou balíčku.

Platba zálohy 5 tis. do 15. srpna 2024. Doplatek do konce října 2024.
ČÍSLO ÚČTU: 107-5808410267/0100
VARIABILNÍ SYMBOL: stejný jako do školní jídelny
POPIS PRO PŘÍJEMCE: Alpy – příjmení, třída (např. Alpy – Novák, 7.A)

Vedoucí kurzu: Dr. Knajfl