Bylo spuštěno přihlašování do školní družiny přes Bakaláře

Dnes byla spuštěná elektronická přihláška do školní družiny na rok 2022/2023. Přihláška je dostupná v systému Bakaláři. Elektronické přihlášky jsou určeny pro žáky současných prvních a druhých tříd (tedy příští rok to budou druháci a třeťáci).

Zájemce o zapsání žáků do školní družiny prosíme o zatrhnutí přihlášení a odeslání přihlášky podle tohoto návodu.

Budoucí prvňáci, kteří ještě nemají přístup do systému Bakaláři, se přihlašují dle současných zvyklostí (tj. papírová přihláška / SIRS).

Veškeré další informace budete doplňovat na začátku září. Bude se jednat o zdravotní problémy, časy odchodů a osoby oprávněné vyzvedávat žáky. To se zatím NEvyplňuje.

Přihlašování do školní družiny pro součásné třeťáky (tedy budoucí čtvrté třídy) bude otevřeno na začátku června, dle dostupných kapacit družiny.

V případě zapomenutí přístupových údajů do Bakalářů se obraťte e-mailem na pana učitele Varhaníka.