Fotbal v ŠD


Fotbalové utkání o zlatý pohár se odehrálo v úterý 14. června 2022. Do zápasu nastoupila mužstva PSG-modří a Česká republika-červení. Kapitáni byli Martin Herman a Marek Mastík. První gól střelil Jakub Černý, druhý Robin Čapek, oba červení. Martin Herman, hráč modrého mužstva, skóroval na 2:1 a tak skončil i první poločas. Ve druhém poločase dal gól Matyáš Havrda za červené a Jakub Černý střelil svůj druhý gól. Utkání skončilo 4:1 pro červený tým, i díky výbornému výkonu golmana a zároveň kapitána červených Marka Mastíka. O taneční vystoupení během utkání se postarala děvčata z 2.B a 3.B a Jakub Šplíchal zajistil ozvučení.

Děkujeme chlapcům z 9.A a 9.B Adamu Pršalovi a Dominiku Parsons za odpískání zápasu. Adamu Schülerovi a Matěji Seidlovi za časomíru a celkovou pomoc při organizaci.

Vychovatelky ŠD