Info k výuce od 4.1.2021


1. a 2. třídy

Od pondělí 4. 1. 2021 se do školy na prezenční výuku vrací pouze žáci 1. a 2. tříd. Výuka bude probíhat dle jejich rozvrhu, který byl stanoven na začátku školního roku. Funguje ranní i odpolední družina. Povinnost nosit roušku po celou dobu pobytu ve škole platí pro žáky i učitele. Škola se otevírá v 7.35, do ranní družiny lze přijít nejpozději v 7.15 hodin. 

Pokud žáci standardně navštěvují školní jídelnu, mají obědy přihlášené.

3. – 9. třídy

Žáci 3. – 9. ročníků se budou od pondělí 4. 1. 2021 učit distančně dle stanoveného rozvrhu. „Žluté hodiny“ budou probíhat online, ostatní učivo bude zadáváno v Google classroom. Přítomnost na online hodinách a plnění učiva v učebně Google classroom je pro žáky povinné.

Pokud žáci standardně navštěvují školní jídelnu, mají obědy odhlášené.

Školní jídelna

Od pondělí 4. 1. 2021 bude v provozu školní jídelna. Pokud si žáci 3. – 9. ročníků objednají stravu, oběd jim bude vydán do jídlonosičů u výdejního okénka – na rampě v době od 11.00 do 11.15 hodin. Žáci 3. – 9. ročníků ani další cizí osoby nevstupují  do jídelny.

Vážení rodiče, omlouváme se za komplikace a pevně věříme, že výuka se co nejbližší době opět bude moci vrátit do normálních kolejí.

Děkujeme za pochopení.