Prezentiáda 2022

Ve čtvrtek 28. dubna proběhla v prostorách Knihovny města Hradec Králové soutěž v prezentačních dovednostech Prezentiáda 2022, do které se kromě našeho Týmu Na Úprku zapojilo i dalších 22 týmů z hradeckých základních škol. Deset týmů se probojovalo do dalšího kola, v němž jsme před porotou a publikem složeným z ostatních týmů, jejich doprovázejících učitelů či ředitelů a dalších diváků prezentovali téma „Sdílet nebo vlastnit?“. Konkurence byla opravdu veliká a nakonec jsme se v celkovém součtu umístili na krásném osmém místě.

Děkujeme tímto i žákům šestých a osmých tříd, kteří byli našimi respondenty v anketě, jejíž výsledky jsme právě během soutěže prezentovali.

Tým Na Úprku: Anna Dítětová, Nicol Pajskrová, Antonín Petr (všichni z 9.B) & p. uč. Varhaník