ŠD 5 ohlédnutí za podzimem

Podzim je pryč, a tak se za ním ohlédneme. Pro zpestření podzimních dnů jsme se s dětmi věnovali kreativní tvorbě, podzimním dekoracím, sportu a dalším skupinovým aktivitám. Děti kreativně vyráběly roztomilé ježky a halloweenské duchy pro naši nástěnku. Jiné dny zase vyráběly různé motivy z korálků, které byly později zažehleny žehličkou. Každé dílo bylo unikátní a pěkně barevné.

Podzim je časem, kdy se listí mění na různé barvy. Prozkoumávali jsme listy a tvořili z nich podzimní výtvory. Děti se při této činnosti zabavily a zároveň se učily o změnách, které přináší podzim přirodě.

Další zábavnou činností bylo zapojení se do úpravy školní zahrady. Děti hrabaly listí a pomáhaly udržet zahradu čistou. Tato aktivita děti učila spolupráci a péči o náš společný prostor. Naše zahrada byla pro nás rázem krásnější a zárověn jsme trávili čas venku na čerstvém vzduchu.Podzimní období jsme si v naší školní družině užili a těšíme se na další dobrodružství v nadcházející zimě.

Vychovatel : Johan Jirka