ŠVP – 3.den


Dnes bylo zatím nejlepší počasí. Hned ráno bylo hlavním cílem najít valoun zlata v místním zlatém rybníčku. Některým se podařilo najít i čtyři valouny. Dopoledne jsme také trochu tvořili a plnili několik malých úkolů. Odpoledne bylo na programu projít minové pole, což nebylo vůbec jednoduché. Nejtěžší úkol však čekal u potoka. Zaplavit zásobník k diamanty byl téměř neřešitelný úkol. Nakonec se oběma týmům podařilo. Celkem teplé odpoledne jsme zakončili u vody, kde mořská panna a Poseidon dávali dětem hádanky, jak jinak, než za drahokamy.

Vzkazy od dětí:

Terezka: Museli jsme dnes dávat vodu, aby nám vyplavaly diamanty a plechovky přenášet.

Jeník: Přenášeli jsme plechovky a vodu, abychom získali diamanty

Ellen: hráli jsme hru s kytičkama a nahrnovali vodu.

Adam: mluvili jsme s mořskou pannou a Neptunem. Posílám hodně pusinek.

Kuba: Hráli jsme fotbal a vyhráli jsme 1:0 a stavěli jsme potok, abychom se dostali k vajíčku

Pepína: Mluvila jsem s mořskou pannou a bez brýlí jsem plavala.

Jana: Ahoj dědo, babi. Byli jsme v bazéně a plavali jsme.

Honzik: Rýžovali jsme zlato a běhali po kytkách.

Michal: museli jsme trubkama dovést vodu k vajíčku s diamantama.

Simonka: Dělali jsme jednorožce a pískovali skleničky.