ŠVP – 4. den


Poslední den ještě neskončil a čeká nás vyvrcholení celého programu. Přesto jsme si ho do teď parádně užili. Dopoledne jsme ještě vyrazili naposled do lesa splnit několik úkolů a získat poslední drahokamy. Stříleli jsme velkým prakem a taky hledali odvahu strčit ruku do země. I přes bodlavé jehličí jsme se plížili pod hromadou dříví. Odpoledne jsme ještě stříleli ze vzduchového děla, lukem a házeli míčkem na pánvičky. Horko a voda v bazénu nás před večeří krásně zchladila.

Vzkazy rodičům:

Adam: Za chvíli přijedu. Nebuďte smutní a těším se na Vás a na sví bráchy a dneska jsem sám sjel velkou vodní skluzavku. Hráli jsme proti školákům fotbal a skončilo to 0:0. Mám vás moc rád.

Terezka: dnes jsme procházeli tunelem a mohlo jsme si vybrat jaký chceme aktivity. Stříleli jsme šípama a házeli míčkem na pánvičky.

Ellen: Stříleli jsme z děla a pozdravuji maminku.

Jenda: Stříleli jsme z děla a lukem a chodili jsme v lese.

Veronika: Užijte si doma, už se ne vás těšíme.

Pepína: Moc se mi líbilo, jak jsme stříleli.

Bertík: Rozdělal jsem s panem učitelem oheň.

Janička: Milá babičko a dědo. Mám vás moc ráda i přesto že mě nemůžete nosit. Dneska jsme byli v bazénu a plavali jsme s monoloutví. A děkuji za nekrásnější pohled na světě.

Kuba: Mami, skákal jsem do velkého bazénu a jezdil na velký skluzavce.

Kája: Tomáš nás házel do vody a bála jsem se sjet velkou skluzavku, ale dala jsem to. A moc se mi líbili zakopané diamanty.

Michal: Mám tě rád mami, tati.

Simona: Moc se mi dnes líbilo, jak jsme plavali, a jak jsem skákala do hluboký vody kde byl taťka i mamka.