Turnaj ve vybíjené


Ve středu 13.3.2024 se žáci 4. a 5. tříd zúčastnili výborně zorganizovaného turnaje ve vybíjené, kde předvedli úžasné výkony! Nejvíce oceňujeme jejich spolupráci, neuvěřitelné zapálení, ani při prohře mezi dětmi nebyly žádné výčitky, naopak se vzájemné podporovaly. Páťáci mezi sebe skvěle přijali čtvrťáky a věkový rozdíl se úplně ztratil.

Moc děkujeme žákům a pedagogům ze Smiřic, na začátku nám půjčili svůj míč na trénování, i když mohli trénovat s míčem navíc, při vzájemném zápase pískal pan trenér ze Smiřic, který byl férový a spravedlivý, což děti po zápase velmi ocenily. Výkony dětí byly vyrovnané, po prodloužení nastala náhlá smrt na 1. vybitého, kde děti obou týmů vychytaly balóny, které bychom se i my dospělí nepokoušeli chytit.

Odnášíme si ze skupiny 3.místo, ale hlavně dobrý pocit, že děti odcházely šťastné

Autorka: Janišová Adéla