Úprkova hokejová liga ŠD


Úprkova hokejová liga ve stolním hokeji byla zahájena 1. února. Přihlásilo se 40 týmů, 1 tým=1 žák. Z žáků 1.- 4.tř. se zúčastnilo i 6 děvčat, 10 prvňáčků, 12 druháků, 16 třeťáků a 2 čtvrťáci. V základním kole se hrálo ve 4 skupinách po 10 týmech a postupovaly pouze 2 týmy. Jeden zápas trval 6 minut, 45 zápasů v jedné skupině x 4 skupiny=180 utkání po 6 min., to máme čistého času 1 080min neboli 18h.Uf! 

Emoce byly v každém utkání a ty nejsilnější ve finále!

A jako to celé dopadlo?

  1. místo Robin Čapek 3.A-SÝRY A KARI
  2. místo Petr Blažíček 3.B-DYNAMO
  3. místo Štěpán Petera 1.B-TRHAČ
  4. místo Štěpán Tesař 2.B-MOUNFIELD HK

V základním kole byli vyhodnoceni nejlepší brankář a střelec.

  • Cenu nejlepšího brankáře získal Štěpán Petera, ze 45 zápasů pustil pouhé 3 góly.
  • Nejvíce gólů nastřílel Petr Blažíček, ze 45 utkání nastřílel 43 gólů.

Všem zúčastněným dětem děkujeme a výhercům gratulujeme.

Andrysová a Urbánková