Vánoční radosti v ŠD 5

Prosinec v naší školní družině byl plný radosti a kreativity. Děti se zapojily do různorodých aktivit, které přinesly zimní atmosféru přímo do naší družiny. Malí umělci vyškrabovali kouzelně zasněžené zimní krajiny, vytvářeli pohádkové čerty a vánoční ozdoby různými výtvarnými technikami, od temperových maleb po voskovkové kresby. Mikuláš přinesl sladké překvapení pro každého, což zpříjemnilo adventní čas. Děti se rovněž bavily na tanečním parketu během čertovské diskotéky. Vrcholem prosince byla návštěva Ježíška, který přinesl dětem dárky a zanechal nám nezapomenutelné chvíle radosti. S prosincem jsme se loučili plni dojetí, avšak s vidinou na další radosti a dobrodružství, které nám nový rok přinese.

Vychovatel: Johan Jirka