Zábavný Den v ŠD5 – Malování na Kameny

Včera jsme si v naší školní družině užili skvělý den plný uměleckých dobrodružství. Počasí bylo nádherné, a tak jsme se rozhodli vytvořit něco krásného venku. S dětmi jsme se vydali na školní zahradu, kde jsme si vybrali kamínky jako plátno pro naše malířské dovednosti.

S pomocí akrylových barev jsme vytvořili skutečné malířské skvosty. Každý kamínek byl prázdným plátnem, na kterém jsme mohli vyjádřit svoji kreativitu. Děti malovaly různé obrázky, od sluníček až po květiny, a vytvořily tak nádhernou sbírku kamínků, která nyní ozdobuje naši školní zahradu.

Tato aktivita nejenže rozvíjela dětskou kreativitu, ale také nám umožnila trávit čas venku na čerstvém vzduchu. Bylo to skvělé spojení umění a přírody. Děti si to velmi užily, a my jsme si odnesli krásné vzpomínky i originální kamenné ozdoby.

Děkuji všem dětem, kteří se zúčastnili, a těším se na další podobné kreativní dny!

Vychovatel Johan Jirka