Změny v MHD na linkách č. 11 a 17

Od 15.5.2023 do 17.9.2023 dojde ve 3 etapách k opravě vozovky ve Svinarech až po Běleč.

Z tohoto důvodu dojde k výlukám na linkách č.11 a 17.

V přiložených schématech je zakresleno v jakých trasách budou linky č. 11 a 17 a v konkrétní etapě jezdit.

Výluky vyvolají změnu jízdního řádu.

Podobně jako v minulých letech bude řešena i doprava školních dětí z Bělče a Svinar do škol v Úprkově ulici a v Malšově Lhotě v 1. a 3. etapě.

Trasa ranního odvozu dětí.

Linka 17Š: Běleč, Křižovatka Běleč, Podhůrská, Podhůří, Parlament, Ostravská, Terno, Silnice, Stoletá, Poliklinika 2, Orlice park, Tesla, Úprkova, Malšovice U Čechů, Malšovice zahrádky, Malšova Lhota, Malšova Lhota náves, Malšova Lhota škola a zastávkově na točnu ve Svinarech. Spoj pojede tak aby přijel ke škole v Malšově Lhotě v 7:45.

Odpoledne po opačné trase pojede linka č. 11Š zase jako při minulých výlukách v 13 a ve 14 hodin za zastávky Malšova Lhota škola zpět.

Podobně to bude v etapě 3, ale tam speciální spoj povede ze zastávky Podhůrská po výše popsané trase.

Na výluce pro 1. etapu se pracuje.